kamagra

Problemy z erekcją dotyczą ogromnej rzeszy mężczyzn w Polsce. W wielu przypadkach dolegliwości mają bardzo poważne, głębokie podłoże nerwicowe lub psychiczne. Problem wzmaga się, z każdą kolejną sytuacją związaną z brakiem erekcji. Ponieważ dla mężczyzny jest to sytuacja bardzo krępująca, wywołująca znaczne zaniżenie własnej wartości. Z kolei długotrwałe, błędne postrzeganie własnej osoby wywołuje kolejne zaburzenia i powstaje błędne koło, którego konsekwencją może być nawet silna depresja. Jak zatem sobie pomóc?

Erekcja barometrem zdrowia.

Erekcja jest barometrem zdrowia somatycznego i psychicznego mężczyzn. Epizodyczne zaburzenia wzwodu mogą pojawić się u każdego mężczyzny i nie powinny wywoływać niepokoju. Natomiast, jeżeli problemy się utrzymują i pogorszona sprawność seksualna przeciąga się powyżej 6 miesięcy jest to sygnałem wskazującym na konieczność zgłoszenia się do specjalisty, który pomoże w ustaleniu podłoża problemu i wdroży odpowiednie leczenie. 

Na rynku istnieje dosyć szeroka paleta środków wspomagającym sprawność seksualną. Jednym z lepszych i przede wszystkim przystępnych cenowo jest Kamagra.

Kamagra co to za lek?

Lek należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Wspomaga on proces rozkurczania naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając tym samym napływ krwi do niego. Substancją czynną leku jest sindenafil. Jego działanie hamuje enzym PDE-5.

Kamagra – jak działa.

Podczas stymulacji seksualnej płynące z mózgu sygnały powodują uwalnianie tlenku azotu w penisie. Jest on z kolei transportowany do komórek mięśni gładkich, w których aktywuje enzym cyklazę guanylową.  Cyklaza guanylowa produkuje natomiast cykliczny monofosforan guanozyny. Wzrost stężenia cyklicznego monofosforanu guanozyny uwalnia jony wapnia z komórek, które z kolei mają wpływ na rozkurcz mięśni gładkich. W efekcie naczynia tętnicze rozszerzają się i wzrata napływ krwi do ciał jamistych,w konsekwencji czego następuje wzwód. Z kolei po wytrysku pod wpływem enzymu fosfodiesterazy typu 5 zmniejsza się stężenie cyklicznego monofosforanu guanozyny i prącie ulega zwiotczeniu.

Kamagra jako inhibitor fosfodiesterazy typu 5. Zapobiega zmniejszaniu stężenia cyklicznego monofosforany guanozyny i tym samym pomaga uzyskać, a następnie utrzymać wzwód. Innymi słowy ujmując Kamagra powoduje, że naczynia krwionośne w penisie rozluźniają się i wypełniają krwią, wskutek czego następuje erekcja. 

Jak długo działa Kamagra? 

Reakcja na lek następuje w okresie 30 minut od zażycia i trwa średnio od 4 do 6 godzin. Po tym czasie Sildenafil jest wydalany z organizmu. Zdarzają się jednak mężczyźni, u których efekty na działanie leku następują już po upływie 10 minut od zażycia. Na długość działania leku wpływa wiele czynników. Jednakże najistotniejszy wpływ ma wiek pacjenta. Bezsprzecznie u starszych mężczyzn działanie Kamagry jest krótsze niż u młodszych mężczyzn. 

Kamagra -jak brać? 

Kamagrę można zażywać niezależnie od posiłków. Jednakże dla lepszego wchłaniania wskazanym jest by lek nie był zażywany z posiłkiem lub bezpośrednio po jedzeniu. Ponadto tłuste i okazałe dania, sok grejpfrutowy, alkohol czy narkotyki zaburzają działanie leku.

Kamagra przeznaczona jest do stosowania wedle potrzeby. Nie jest to lek wymagający systematycznego zażywania. Nie należy jej jednak stosować częściej niż raz na dobę. Działa po upływie około 30 minut od pierwszego zażycia. 

Kamagra- jaka dawka.

Kamagra produkowana jest w dawkach 25mg, 50 mg i 100mg. Samo dawkowanie jest kwestią indywidualną uzależnioną od reakcji organizmu na lek. Jednakże z reguły początkowa ilość wynosi 25mg-50mg. Zastosowanie zbyt dużej dawki wywołuje bóle i zawroty głowy, zaburzenia widzenia, bóle brzucha, niestrawność, uderzenia gorąca, zaczerwienienie twarzy, mdłości i bóle mięśni. Z kolei za mała dawka po prostu nie będzie skuteczna. Warto zatem przeprowadzić próbę rozpoczynając od mniejszej dawki i obserwując stan samopoczucia. W przypadku odczucia, że działanie leku jest zbyt mocne lub za słabe wskazanym jest skonsultować się z lekarzem.

Kamagra skład. 

Głównym komponentem Kamagry jest cytrynian sildenafilu, natomist substancją czynną jest sildenafil. Cytrynian sildenafilu to dobrze rozpuszczalny i łatwo przyswajalny związek, który przypomina naturalne związki występujące w organizmie człowieka. Ponadto w skład leku wchodzą celuloza mikrokrystaliczna, wodorofosforan wapnia (bezwodny), sól sodowa kroskarmelozy, stearynian magnezu, hypromeloza, dwutlenek tytanu, laktoza, glicerolu trioctan oraz lak z indygotyną. 

Ile czasu działa Kamagra? 

Według informacji producenta działanie leku utrzymuje się średnio w granicach 4 godzin. W indywidualnych przypadkach nawet do 10 godzin od momentu zażycia Kamagry .W głównej mierze okres działania leku uzależniony jest od wieku i stanu zdrowia. U starszych mężczyzn proces ten przebiega z reguły wolniej.

A ile czasu przed stosunkiem powinno się zażywać Kamagrę? 

Wedle zaleceń producenta Kamagra powinna być przyjęta na około godzinę przed planowanym zbliżeniem. Tabletkę należy połknąć w całości popijając wodą. Bezwzględnie należy pamiętać, że osiągnięcie erekcji jest możliwe tylko i wyłącznie pod warunkiem pobudzenia seksualnego. Lek zaczyna działać zwykle w okresie od pół do jednej godziny. Jednakże działanie może być opóźnione pod wpływem obfitego posiłku. 

Ile kosztuje Kamagra. 

Kamagra to niedrogi i skuteczny lek. Można ją kupić w tradycyjnej aptece. Jednakże problemy z erekcją należą do schorzeń, które są skrzętnie ukrywane zatem dobrym i intymnym miejscem zakupu może okazać się apteka internetowa Kamagranajtaniej.pl. Zakup taką metodą gwarantuje całkowitą dyskrecję i przystępną cenę.

Cena klasycznej Kamagry, w tabletkach po 100 mg jest różna w zależności od wielkości kupowanego opakowania. Cena najpopularniejszych opakowań, zawierających 4 tabletki waha w granicach 42zł. – 46 zł.+ koszty wysyłki. Przy zakupie opakowania zawierającego 8 tabletek koszt zakupu wynosi około 80 zł. + oczywiście koszty wysyłki. W przeliczeniu na cenę pojedynczej tabletki najbardziej opłacalne są duże opakowania. Podsumowując ceny leku są przystępne, praktycznie” dla każdego portfela”. I podobnie jak w przypadku zakupu innych artykułów większe opakowanie jest bardziej ekonomiczne.

Kamagra- skutki uboczne. 

W trakcie stosowania Kamagry mogą występować działania niepożądane. Skutki uboczne występują rzadko i z reguły są łagodne i krótkotrwałe. Jednakże w przypadku wystąpienia: 

 • nagłego świszczącego oddechu,
 • trudności w oddychaniu, 
 • zawrotów głowy,
 • obrzęku powiek, twarzy, warg czy gardła, 
 • wysypki skórnej, pęcherzyków, złuszczania się skóry i bólu, które mogą wskazywać reakcję alergiczną,

należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Również w przypadku ponad czterogodzinnego wzwodu, pogorszenia lub utraty wzroku należy bezwzględnie odstawić lek i natychmiast skontaktować się z lekarzem. 

Do działań niepożądanych należą również między innymi: omdlenia, udar, krwawienie z nosa oraz nagłe osłabienie lub utrata słuchu, kołatanie serca, ból w klatce piersiowej. W każdym z tych przypadków należy odstawić przyjmowanie leku i skonsultować się z lekarzem.

Kamagra żel-jak stosować.

Oprócz tradycyjnej formy tabletek Kamagra dostępna jest również w żelu. Ta postać leku cieszy się dużą popularnością, głównie z uwagi na łatwość zażycia i szybkość działania. Ponadto częste stosowanie tej formy leku wpływa na wyższą, seksualną wydolność, co z kolei przekłada się na radość ze współżycia seksualnego, pewność siebie i spontaniczność.

Kamagrę w żelu stosuje się doustnie, po rozpuszczeniu w napoju lub wodzie. Podobnie jak w przypadku tabletek należy unikać równoczesnego spożywania tłustych i obfitych posiłków, grapefruitów i soków z tych owoców, a także alkoholu i narkotyków. 

Działanie leku rozpoczyna się już po upływie 5 do15 minut od zażycia i trwa przez okres 4 do 6 godzin. I oczywiście tak jak w przypadku tabletek osiągnięcie erekcji jest uwarunkowane pobudzeniem seksualnym. 

Kamagra Oral Jelly jest najszybciej działającym środkiem na erekcję wśród wszystkich dostępnych w sprzedaży. Dodatkowym atutem leku jest szeroka gama dostępnych smaków. 

Jak smakuje Kamagra? 

Kamagra w postaci żelu sprzedawana jest w saszetkach. Producent leku zadbał też o szeroki wybór wśród atrakcyjnych smaków. 

Do wyboru mamy smaki owocowe: arbuzowy, ananasowy, kiwi, cytrynowy, jabłkowy czy bananowy. Smaki ziołowe np. miętowy czy różany, a także smaki deserowe takie jak: czekoladowy, waniliowy czy toffi. 

Kamagra w żelu cieszy się śród użytkowników bardzo dobrą opinią. Praktycznie nie posiada przeciwwskazań, natomiast szeroki wybór smaków i barw dodaje atrakcyjności spożycia. Producent Kamagry nie zapomniał też o płci pięknej. 

Kamagra dla pań.

W przypadku kobiet problemy seksualne mają najczęściej podłoże psychologiczne objawiające się brakiem pożądania i suchością pochwy. Przyczyną może też być zbyt niski poziom estrogenów. Damską odmianą Kamagry jest Lovegra. Stosuje się ją w przypadku niedostatecznego lub niepełnego pobudzenia narządów płciowych. Co z kolei utrudnia bezbolesne zbliżenie. Stosowanie preparatu łagodzi powyższe objawy poprzez odpowiednie nawilżenie pochwy, a dodatkowo pomaga w osiągnięciu głębszego i mocniejszego orgazmu.  Może wręcz powodować przeżywanie kilka orgazmów z rzędu. 

Lek produkowany jest w postaci małych różowych tabletek i zawiera 100 mg cytrynianu sildenafilu. Zaczyna działać w okresie 30 do 45 minut od zażycia i jest aktywny przez 4 do 6 godzin. Przy czym najbardziej intensywne działanie wykazuje między 1, a 4 godziną.

Jak działa Kamagra na kobietę?

Działanie cytrynianun sildenafilu zawartego w Lovegrze, damskiej wersji Kamagry, opiera się na blokowaniu enzymu fosfodiesterazy typu 5 i w komórkach mięśnia gładkiego ciał jamistych determinuje wystąpienie powiększenia się i wzrostu wrażliwości łechtaczki na bodźce dotykowe. To z kolei wpływa na wzrost aktywności seksualnej i zdolności osiągania orgazmu.  

Lovegra jak większość leków może wywoływać działania niepożądane, takie jak: 

 • nudności i wymioty, zgagę,
 • przejściowe zaburzenia widzenia związanego głównie z rozróżnianiem barw,
 • nadwrażliwość na światło,
 • zaczerwienienia twarzy z uczuciem gorąca,
 • bóle i zawroty głowy,
 • problemy z drożnością nosa lub katar. 

Bezsprzecznie leku nie powinny stosować kobiety: 

 • ciężarne,
 • po przebytym zawale serca lub udarze mózgu,
 • z chorobą niedokrwienną serca,
 • cierpiące na niedociśnienie lub nadciśnienie tętnicze,
 • z arytmią serca,
 • uczulone na którąkolwiek substancję preparatu Lovegra,
 • stosujące leki z grupy nitratów np.nitrogliceryny, monoazotany i diazotany izosorbidy,
 • z ciężką niewydolnością wątroby i nerek,
 • ze zmianami zwyrodnieniowymi siatkówki,
 • ze zdiagnozowaną białaczką. 

Podobnie jak w przypadku Kamagry obfity, tłusty posiłek, alkohol czy narkotyki osłabiają działanie leku.

https://images.app.goo.gl/mxZfKQ92inaTWgL16

Oryginalna Kamagra -jak rozpoznać.

W dzisiejszej dobie najczęstszą drogą zakupu Kamagry jest internet. Zapewnia on zarówno anonimowość jak i wygodę. Jak zatem możemy mieć pewność, że kupujemy prawdziwy lek? Jak rozpoznać oryginalną Kamgrę? 

 1. Po pierwsze oryginalna Kamagra zawsze znajduje się w opakowaniu kartonowym oraz jest do niej dołączona ulotka. 
 2. Po drugie blistry mają hologram oraz zawierają cztery tabletki. Zatem występuje ona także w ilościach tabletek, które wynoszą właśnie wielokrotność czterech.
 3. Po trzecie same tabletki są w kolorze zielonym i mają kształt rombu. Z jednej strony tabletki znajdziemy litery AJ, a z drugiej natomiast dawkę.

Ponadto zawsze warto sprawdzić i porównać wygląd tabletek w grafice Google oraz poszukać informacji o ilości tabletek lub saszetek jaka powinna być w opakowaniu. 

Podsumowanie. 

Kamagra to dobry i niedrogi lek. Jeśli nie ma przeciwwskazań do stosowania i interakcji z innymi lekami opisanych w ulotce, z którą oczywiście należy się dokładnie zapoznać przed użyciem, to nic nie stoi na przeszkodzie by stanowiła bezpieczne wsparcie. Dla wygody możemy wybierać w tabletkach lub żelach smakowych. Ogromną zaletą jest krótki czas oczekiwania na aktywność i długi okres działania. Jest ona dostępna w aptekach stacjonarnych i co ważne online np. na Kamagranajtaniej.pl. Zakup tą metodą gwarantuje niską cenę i dyskrecję. Stosowanie leku podnosi jakość życia seksualnego, co bezpośrednio przekłada się na pozostałe sfery życia i poczucie własnej wartości.